bos

BEYCİK - ULUPINAR - YANARTAŞ (LYKIA YOLU) DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

150104beycik

04.01.2015 tarihinde düzenlemiş olduğumuz, doğa yürüyüşünü yapmak üzere saat 08.00’de Beyciğe varmak üzere yola çıktık. Yaklaşık 30 katılımcımız ile birlikte Antalya’nın batı istikametine doğru 70 km ve 1.5 saat süren yolculuk sonunda yürüyüş başlangıç noktamız olan Beyciğe vardık. Beycikten Ulupınar’a doğru 7 km yürüdükten sonra öğlen molamızı vereceğimiz Kayalar Restorana ulaştık. Yemek ve dinlenme sonrasında Yanartaş'a doğru yürüyüşümüze başladık.

Ulupınar çayının ve doğanın muhteşem manzarası eşliğinde, patika yollardan geçerek, 8km sonunda Yanartaş'a ulaştık. Yanartaş'ta hatıra fotoğrafları çekildikten sonra bitiş noktamıza ulaştık. Yaklaşık olarak toplamda 15 km süren bu doğa yürüyüşümüzde emeği geçen herkese, ayrıca rehberimiz Aydın DOĞRU ve Etkinlik sorumlumuz Osman PİŞİRİCİ’ye teşekkürler. Aaa bir de unutmayalım! Fotoğraflarıyla o anları ölümsüzleştiren, aramıza yeni katılan Işık AYDIN Bey’e ve diğer fotoğrafçılarımıza da teşekkürler.

...LIDOSK...Foto Galeri

Seyahat acentacılığı faaliyetleri; Kültür ve Turizm Bakanlığı 5011 belge numaralı A Grubu Patera Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır.

LİDOSK

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği

Arama Yap

Neler Yaptık