bos

Derneğimiz yeni yerine taşındı. Bir apartman dairesi olarak kiraladığımız yeni yerimiz şimdi muhteşem bir ofise dönüştü. Ofisimizde eğitimlerimizde kullanmak üzere eğitim ve toplantı salonu, dinlenme odası, Avrupa Birliği Projeleri Odası her daim tüm doğaseverlere açık olacak..

Ofisimizin yapımında başta Melek Uran Hanımefendi olmak üzere emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız ve sizlerle herşey daha güzel. 

...LIDOSK...

komutan2

 

06.03.2017 Pazar günü yapılan Runatolia 21 km. M70 kategorisinde Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneğimizi temsilen yarışmaya katılan Sayın Mehmet KAYA kategorisinde birinci olmuştur. Bu yarışma uluslararası bir yarışmadır ve bu yarışma baz alındığında kendisi kategorisinde dünya şampiyonu olmuştur. Kendisini gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz...

...LIDOSK...

...MUTLULUKLAR SİZE...

DERNEĞİMİZİN KURUCULARINDAN VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SAYIN ERDAL ÇAKIROĞLU HAYATINI SAYIN FATOŞ TANER HANIMEFENDİ İLE BİRLEŞTİRDİ. TÜM LİDOSK ÜYELERİ VE KATILIMCILARI ADINA SİZLERE SONSUZ MUTLULUKLAR DİLİYORUZ. FATOŞ HANIM; HOŞGELDİNİZ ARAMIZA.

5 M Alışveriş Merkezinde düzenlediğimiz; sevgili arkadaşımız, doğasever Turgay Dündar'ın derneğimizin doğa yürüyüşlerinde çektiği fotoğraflardan oluşan, "LIDOSK'UN AYAK İZLERİ" fotoğraf sergimizin açılışına katılan ve açılışını yapan başta Antalya valimiz sayın Ahmet Altıparmak'a, Garnizon Komutanımız sayın Tuğgeneral Kemal Korkmaz'a, Vali Yardımcısımız sayın Recep Yüksel'e, Konyaaltı Kaymakamımız sayın Bayram Yılmaz'a, İl Emniyet Müdürümüz sayın Mustafa Sağlam'a, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz sayın İbrahim Acar'a binlerce teşekkür. Sizinle daha gururlu ve daha güçlüyüz.

En kısa zamanda bir doğa yürüyüşümüzde sizleri aramızda görmek bize mutluluk verecek.

LIDOSK

Derneğimiz Geleneksel hale gelen yemeğini Turgay Dündar liderliğinde 60 kişi ile Zula Balıkevi’nde gerçekleştirdi. Geceye Atilla Ocaktan'ın udu, Ahmet Yavuz'un ise sazı ile damgasını vurdu. Katılımcılar ise şiirler okudular, şarkılar söyleyip pistte çoştular. Lidosk’ün pastasını Lidosk Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Çakıroğlu ve nişanlısı Fatoş Taner, Atila Ocaktan ve Albay Mehmet Kaya ile birlikte kestiler.

Yemeğimize katılan bütün dostlara sonsuz teşekkürler.

Bir sonraki etkinlikte buluşmak ümidiyle ...

Bütün Hızır ile İlyas A.S.'ın yeryüzüne indiği gün olarak bilinir. İnancımıza göre kim bu gün dilek dilerse dilekleri kabul edilir. Gün doğmadan saat 04.00'de buluştuk dostlarımız ile. Kiraladığımız tekne ile gün doğmadan açıldık dileklerimizi kabul edilmek üzere sulara bırakmak için.

Bu etkinliğimiz aslında dostlarımız ve Gülşen Ablamızın eseri. Onların istek ve planlamaları bu etkinliği planlamamıza neden oldu. Teşekkürler dostlar ve teşekkürler hepimizin ablası Gülşen Abla..

...LIDOSK...

Seyahat acentacılığı faaliyetleri; Kültür ve Turizm Bakanlığı 5011 belge numaralı A Grubu Patera Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır.

LİDOSK

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği

Arama Yap

Neler Yaptık