bos

5 - 11 Mart 2017 Letonya Projesi

FB IMG 1489095732461 260 x 230

"AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETLERİNİN GÜCÜ" isimli kontakt kurma semineri 5-11 Mart 2017 tarihleri arasında Rezekne, Letonya'da gerçekleşmiştir. Projeye Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Eski Yugoslav Makedonya Cumhuriyeti, Malta, İspanya, Türkiye, Litvanya, Estonya ve Letonya'dan 11 kuruluştan 35 katılımcı katılmıştır.

Projenin genel amaçları, program ülkelerindeki organizasyonlar arasında yeni niteliksel bir ortaklık ve güçlü bir ağ kurmak, AGH projelerini yönetmede gençlik organizasyonlarının kapasitesini artırmak, AGH'yi teşvik etmek, gençler için kültürlerarası eğitim ve yaşam boyu öğrenmeyi geliştirmek ve sosyal içermeyi artırmaktır.

Ayrıca proje kapsamında enerji verici oyunlar, seminerler, katılımcı organizasyonların sunumları, kurumların ziyaretleri, değerlendirmeler ve kültürel geceler projeye renk katmıştır.

Projemizi katılarak Lidosk’u, Antalyamızı ve ülkemizi başarı ile temsil eden Karel Dolgun’a, Özgür Mert’e ve Mert Tıraş’a teşekkürler. 

Seyahat acentacılığı faaliyetleri; Kültür ve Turizm Bakanlığı 5011 belge numaralı A Grubu Patera Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır.

LİDOSK

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği

Arama Yap

Neler Yaptık